• Sve utakmice
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
23.08.2017.
17:00
Stadion Crvene StijeneCrvena stijena10Cetinje>
23.08.2017.
17:00
Tuško poljeDečić31Jezero>
23.08.2017.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta21Mladost Lj. 1970>
23.08.2017.
17:00
Gradski stadionBudućnost50Jedinstvo>
23.08.2017.
17:00
Stadion FK KomKom23Berane>
23.08.2017.
17:00
Stadion Bandžovo brdoIbar21Petrovac>
23.08.2017.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd91Čelik>
23.08.2017.
17:00
Gradski stadionOFK Borac03Igalo>
23.08.2017.
17:00
Stadion FK ArsenalArsenal13Mornar>
23.08.2017.
17:00
Gradski stadionPljevlja13Otrant-Olympic>
24.08.2017.
17:00
Tuško poljeRibnica17Bokelj>
24.08.2017.
17:00
Stadion FK ArsenalSloga Radovići16Lovćen>
2. koloIzvještaj
13.09.2017.
15:30
Stadion Obilića poljanaLovćen01Berane>
13.09.2017.
15:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Bokelj>
13.09.2017.
15:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Zeta>
13.09.2017.
15:30
Tuško poljeDečić12Mornar>
13.09.2017.
15:30
Stadion FK KomCrvena stijena01Igalo>
13.09.2017.
15:30
Gradski stadionBudućnost20Iskra>
13.09.2017.
15:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic02Ibar>
13.09.2017.
15:30
Gradski stadionRudar00Sutjeska>
26.09.2017.
15:00
Gradski stadionSutjeska40Rudar>
27.09.2017.
15:00
Gradski stadionBerane12Lovćen>
27.09.2017.
15:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Grbalj>
27.09.2017.
15:00
Stadion TrešnjicaZeta12OFK Titograd>
27.09.2017.
15:00
SRC TopolicaMornar43Dečić>
27.09.2017.
15:00
Stadion SolilaIgalo51Crvena stijena>
27.09.2017.
15:00
Stadion braće VelaševićIskra02Budućnost>
27.09.2017.
15:00
Stadion Bandžovo brdoIbar01Otrant-Olympic>
ČetvrtfinaleIzvještaj
01.11.2017.
13:30
Stadion SolilaIgalo01Lovćen>
01.11.2017.
13:30
Stadion Bandžovo brdoIbar04Grbalj>
01.11.2017.
13:30
SRC TopolicaMornar02OFK Titograd>
01.11.2017.
16:00
Gradski stadionBudućnost20Sutjeska>
22.11.2017.
13:00
Trening kamp FSCGLovćen13Igalo>
22.11.2017.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Ibar>
22.11.2017.
13:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd30Mornar>
22.11.2017.
16:00
Gradski stadionSutjeska01Budućnost>
PolufinaleIzvještaj
18.04.2018.
16:00
Gradski stadionBudućnost12OFK Titograd>
18.04.2018.
16:00
Stadion SolilaIgalo00Grbalj>
02.05.2018.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd1423Budućnost>
02.05.2018.
17:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj11Igalo>
FinaleIzvještaj
30.05.2018.
20:30
Gradski stadionOFK Titograd20Igalo>
IgračTimGolova
1Admir Adrović Mladost7
2Rajko Leković Igalo6
3Nikola Draganić Lovćen4
4Marko Burzanović Mladost4
5Marko Ćetković Mladost4
6Stefan Cicmil Mladost4
7Darko Nikač Budućnost3
8Miljan Vlaisavljević Budućnost3
9Danin Talović Lovćen3
10Filip Kalačević Mornar3
11Ivan Bulatović Bokelj2
12Nemanja Leverda Bokelj2
13Luka Maraš Bokelj2
14Balša Sekulić Budućnost2
15Kristijan Vulaj Dečić2
16Žarko Korać Grbalj2
17Šaleta Kordić Grbalj2
18Ljubomir Kovačević Grbalj2
19Bojan Kopitović Igalo2
20Ivan Novović Mladost2
21Zoran Petrović Mladost2
22Denis Džanović Mornar2
23Igor Ivanović Sutjeska2
24Vlado Dedejić Arsenal1
25Ivan Asanović Berane1
26Marko Đurišić Berane1
27Miro Korać Berane1
28Yuto Sasaki Berane1
29Keita Suzuki Berane1
30Milo Maraš Bokelj1
31Miroslav Zlatičanin Bokelj1
32Driton Camaj Budućnost1
33Alen Melunović Budućnost1
34Ivan Pejaković Budućnost1
35Milivoje Raičević Budućnost1
36Risto Ristović Budućnost1
37Ilija Tučević Budućnost1
38Marko Vukčević Budućnost1
39Matija Stanjević Čelik1
40Vladan Burzan Crvena stijena1
41Aleksandar Raičković Crvena stijena1
42Dalibor Đukić Dečić1
43Sava Gardašević Dečić1
44Dušan Nestorović Dečić1
45Ivan Racković Dečić1
46Siniša Stanisavić Dečić1
47Predrag Jović Grbalj1
48Ćetko Manojlović Grbalj1
49Vojin Pavlović Grbalj1
50Vojin Jeknić Ibar1
51Anatolii Korniichuk Ibar1
52Luka Šofranac Ibar1
53Amer Tahirović Ibar1
54Andrija Bakrač Igalo1
55Marko Đukanović Igalo1
56Vladan Karadžić Igalo1
57Jovan Simović Igalo1
58Nikola Bulatović Jezero1
59Marko Kažić Kom1
60Stefan Milošević Kom1
61Miloš Pejaković Lovćen1
62Goran Vujović Lovćen1
63Marko Miličković Mladost1
64Ognjen Stijepović Mladost1
65Aleksandar Krivokapić Mladost Lješkopolje 19701
66Dejan Jovančov Mornar1
67Luka Merdović Mornar1
68Baćo Nikolić Mornar1
69Ćamil Čaušić Otrant-Olympic1
70Mehmed Divanović Otrant-Olympic1
71Zaim Divanović Otrant-Olympic1
72Ryoya Tachibana Otrant-Olympic1
73Stefan Đorđević Petrovac1
74Adi Bambur Pljevlja1
75Denis Elezović Ribnica1
76Miloš Lopičić Sloga Radovići1
77Stefan Denković Sutjeska1
78Miloš Vučić Sutjeska1
79Nikola Krstović Zeta1
80Pavle Krstović Zeta1
81Srđan Krstović Zeta1

Seniorska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Igalo181521745+6947
2.Obilić1812154824+2437
3.Hajduk178183638-225
4.Cetinje177372839-1124
5.Sloga Radovići1770102936-721
6.Orjen1844102242-2016
7.Sloga Stari Bar (-1)172114659-536