• Sve utakmice
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
15.09.2015.
15:30
SRC TopolicaSloga Stari Bar01Mladost Lj. 1970>
16.09.2015.
15:30
Tuško poljeGrafičar14Grbalj>
16.09.2015.
15:30
Stadion FK ZoraZora01Dečić>
16.09.2015.
15:30
Stadion FK BratstvoBratstvo03Sutjeska>
16.09.2015.
15:30
Gradski stadionBrskovo21Jezero>
16.09.2015.
15:30
Stadion TrešnjicaZeta31Igalo>
16.09.2015.
15:30
Gradski stadionBudućnost50Berane>
16.09.2015.
15:30
Stadion FK KomKom12Iskra>
16.09.2015.
15:30
GusarePetnjica03Bokelj>
16.09.2015.
15:30
Stadion Obilića poljanaCetinje12Lovćen>
16.09.2015.
15:30
Gradski stadionRudar10Radnički>
16.09.2015.
15:30
SRC TopolicaHajduk12Jedinstvo>
16.09.2015.
15:30
Gradski stadionFair Play07Mornar>
2. koloIzvještaj
23.09.2015.
15:30
Stadion Bandžovo brdoIbar02Dečić>
23.09.2015.
15:30
Stadion Obilića poljanaLovćen30Mladost Lj. 1970>
23.09.2015.
15:30
Stadion pod Malim brdomPetrovac01Mornar>
23.09.2015.
15:30
Stadion TrešnjicaZeta30Brskovo>
23.09.2015.
15:30
Gradski stadionRudar10Sutjeska>
23.09.2015.
15:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd20Jedinstvo>
23.09.2015.
15:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj12Budućnost>
23.09.2015.
15:30
Stadion pod VrmcemBokelj30Iskra>
21.10.2015.
13:30
Tuško poljeDečić51Ibar>
21.10.2015.
13:30
Stadion FK BubamaraMladost Lj. 197032Lovćen>
21.10.2015.
13:30
SRC TopolicaMornar11Petrovac>
21.10.2015.
13:30
Gradski stadionBrskovo21Zeta>
21.10.2015.
13:30
Gradski stadionSutjeska03Rudar>
21.10.2015.
13:30
Gradski stadionJedinstvo00OFK Titograd>
21.10.2015.
13:30
Gradski stadionBudućnost40Grbalj>
21.10.2015.
13:30
Stadion FK KomIskra21Bokelj>
ČetvrtfinaleIzvještaj
04.11.2015.
13:30
Stadion TrešnjicaDečić22Rudar>
04.11.2015.
13:30
Stadion Obilića poljanaLovćen31Mornar>
04.11.2015.
13:30
Gradski stadionBudućnost20Zeta>
04.11.2015.
13:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd02Bokelj>
25.11.2015.
13:00
Gradski stadionRudar21Dečić>
25.11.2015.
13:00
SRC TopolicaMornar03Lovćen>
25.11.2015.
13:00
Stadion TrešnjicaZeta00Budućnost>
02.12.2015.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj21OFK Titograd>
PolufinaleIzvještaj
13.04.2016.
16:00
Stadion pod VrmcemBokelj01Rudar>
13.04.2016.
18:00
Gradski stadionBudućnost20Lovćen>
27.04.2016.
16:30
Gradski stadionRudar20Bokelj>
27.04.2016.
16:30
Stadion Obilića poljanaLovćen11Budućnost>
FinaleIzvještaj
02.06.2016.
20:30
Gradski stadionBudućnost0304Rudar>
IgračTimGolova
1Igor Lambulić Dečić4
2Miloš Đalac Lovćen4
3Ivan Knežević Rudar4
4Dejan Pepić Bokelj3
5Dejan Pržica Bokelj3
6Marko Burzanović Budućnost3
7Marko Ilinčić Budućnost3
8Ivan Jablan Lovćen3
9Nemanja Leverda Mornar3
10Draško Božović Rudar3
11Ivan Marković Rudar3
12Miljan Vlaisavljević Zeta3
13Deni Hočko Budućnost2
14Risto Radunović Budućnost2
15Rijad Pepić Dečić2
16Stevan Pavićević Iskra2
17Koča Krstović Jedinstvo2
18Vladislav Rogošić Lovćen2
19Dragan Radoman Mladost Lješkopolje 19702
20Bojan Kalezić Mornar2
21Vule Vujačić Mornar2
22Dejan Zarubica Sutjeska2
23Dejan Kotorac Bokelj1
24Siniša Mladenović Bokelj1
25Miloš Nikezić Bokelj1
26Lazar Pajović Bokelj1
27Aleksandar Šćekić Bokelj1
28Rei Arimitsu Brskovo1
29Nikola Minić Brskovo1
30Nikola Radulović Brskovo1
31Nikola Vidaković Brskovo1
32Radomir Đalović Budućnost1
33Anđeo Drobnjak Budućnost1
34Luka Mirković Budućnost1
35Ivan Pejaković Budućnost1
36Momčilo Raspopović Budućnost1
37Milan Vušurović Budućnost1
38Ilija Radunović Cetinje1
39Aldin Adžović Dečić1
40Ilir Camaj Dečić1
41Demir Krkanović Dečić1
42Pjeter Lulgjuraj Dečić1
43Kristijan Vulaj Dečić1
44Vladimir Vratnica Grafičar1
45Petar Čolaković Grbalj1
46Bojan Kopitović Grbalj1
47Goran Milojko Grbalj1
48Vojin Pavlović Grbalj1
49Marko Raičević Grbalj1
50Vuk Miranović Hajduk1
51Ervin Murić Ibar1
52Miodrag Karadžić Igalo1
53Olaseni Samson Obagbemiro Iskra1
54Marko Stanovčić Iskra1
55Emir Čekić Jezero1
56Nemanja Bulatović Kom1
57Flavio Beck Junior Lovćen1
58Željko Marković Lovćen1
59Blažo Perutović Lovćen1
60Nikola Vujović Lovćen1
61Radivoje Golubović Mladost1
62Ivan Novović Mladost1
63Luka Pejović Mladost1
64Ilija Bojanović Mladost Lješkopolje 19701
65Miloš Ćetković Mladost Lješkopolje 19701
66Bogdan Bogdanović Mornar1
67Jovan Vučinić Mornar1
68Kim Young Seop Mornar1
69Shuta Joboshi Petrovac1
70Ivan Ivanović Rudar1
71Nedeljko Vlahović Rudar1
72Boris Bulajić Sutjeska1
73Izzet Bilialov Zeta1
74Darko Bjedov Zeta1
75Stefan Cvetanović Zeta1
76Luka Klikovac Zeta1

Seniorska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Igalo181521745+6947
2.Obilić1812154824+2437
3.Hajduk178183638-225
4.Cetinje177372839-1124
5.Sloga Radovići1770102936-721
6.Orjen1844102242-2016
7.Sloga Stari Bar (-1)172114659-536