• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
11.08.2018.
11:00
DG arenaIskra11Mornar>
11.08.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd22Zeta>
11.08.2018.
11:00
Gradski stadionJezero08Sutjeska>
11.08.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj43Petrovac>
11.08.2018.
17:30
Gradski stadionOFK Berane20Mladost Lj. 1970>
11.08.2018.
17:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic15Igalo>
12.08.2018.
13:00
Gradski stadionRudar01Lovćen>
13.08.2018.
17:30
Stadion pod VrmcemBokelj010Budućnost>
2. koloIzvještaj
18.08.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar33Petrovac>
18.08.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost72Grbalj>
18.08.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen01Bokelj>
18.08.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 1970101Otrant-Olympic>
18.08.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska12OFK Berane>
18.08.2018.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta81Jezero>
18.08.2018.
17:00
Stadion SolilaIgalo21Rudar>
19.08.2018.
11:00
DG arenaIskra52OFK Titograd>
3. koloIzvještaj
21.08.2018.
17:00
Stadion LugoviPetrovac06Budućnost>
22.08.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd51Mornar>
22.08.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj51Lovćen>
22.08.2018.
14:00
Gradski stadionRudar24Mladost Lj. 1970>
22.08.2018.
17:00
Stadion pod VrmcemBokelj41Igalo>
22.08.2018.
17:00
Gradski stadionJezero13Iskra>
22.08.2018.
17:00
Gradski stadionOFK Berane10Zeta>
22.08.2018.
17:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic08Sutjeska>
4. koloIzvještaj
01.09.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Jezero>
01.09.2018.
11:00
Pomoćni teren FK GrbaljMornar06Budućnost>
01.09.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen42Petrovac>
01.09.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 1970102Bokelj>
01.09.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Rudar>
01.09.2018.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta50Otrant-Olympic>
01.09.2018.
16:00
Stadion SolilaIgalo11Grbalj>
02.09.2018.
11:00
DG arenaIskra11OFK Berane>
5. koloIzvještaj
08.09.2018.
11:00
Gradski stadionRudar03Zeta>
08.09.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj13Mladost Lj. 1970>
08.09.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac10Igalo>
08.09.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost50Lovćen>
08.09.2018.
16:00
Stadion pod VrmcemBokelj03Sutjeska>
08.09.2018.
16:00
Gradski stadionJezero02Mornar>
08.09.2018.
16:00
Gradski stadionOFK Berane22OFK Titograd>
08.09.2018.
16:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic06Iskra>
6. koloIzvještaj
12.09.2018.
11:00
DG arenaIskra21Rudar>
12.09.2018.
16:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd60Otrant-Olympic>
12.09.2018.
16:00
Gradski stadionJezero20OFK Berane>
12.09.2018.
16:00
Pomoćni teren SRC TopolicaMornar40Lovćen>
12.09.2018.
16:00
Stadion SolilaIgalo04Budućnost>
12.09.2018.
16:00
DG arenaMladost Lj. 197040Petrovac>
12.09.2018.
16:00
Gradski stadionSutjeska24Grbalj>
12.09.2018.
16:00
Stadion TrešnjicaZeta31Bokelj>
7. koloIzvještaj
15.09.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane10Mornar>
15.09.2018.
11:00
Gradski stadionRudar21OFK Titograd>
15.09.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Zeta>
15.09.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac15Sutjeska>
15.09.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen31Igalo>
15.09.2018.
15:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic31Jezero>
16.09.2018.
15:30
Stadion pod VrmcemBokelj03Iskra>
09.10.2018.
14:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Mladost Lj. 1970>
8. koloIzvještaj
18.09.2018.
15:30
SRC TopolicaMornar40Igalo>
18.09.2018.
15:30
DG arenaMladost Lj. 1970100Lovćen>
18.09.2018.
15:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Bokelj>
18.09.2018.
15:30
Gradski stadionJezero12Rudar>
18.09.2018.
15:30
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane20Otrant-Olympic>
18.09.2018.
15:30
Stadion TrešnjicaZeta41Petrovac>
20.09.2018.
11:00
DG arenaIskra31Grbalj>
17.10.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska11Budućnost>
9. koloIzvještaj
06.10.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj63OFK Titograd>
06.10.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac03Iskra>
06.10.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost41Zeta>
06.10.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen17Sutjeska>
06.10.2018.
14:00
Gradski stadionRudar12OFK Berane>
06.10.2018.
14:30
Stadion SolilaIgalo10Mladost Lj. 1970>
06.10.2018.
14:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic01Mornar>
08.10.2018.
14:30
Stadion pod VrmcemBokelj72Jezero>
10. koloIzvještaj
13.10.2018.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta12Lovćen>
13.10.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar21Mladost Lj. 1970>
13.10.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska40Igalo>
13.10.2018.
14:30
Gradski stadionJezero03Grbalj>
13.10.2018.
14:30
Gradski stadionOFK Berane80Bokelj>
13.10.2018.
14:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic33Rudar>
14.10.2018.
10:00
DG arenaIskra12Budućnost>
14.10.2018.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd61Petrovac>
11. koloIzvještaj
20.10.2018.
10:00
Stadion Obilića poljanaLovćen14Iskra>
20.10.2018.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj12OFK Berane>
20.10.2018.
11:00
Stadion LugoviPetrovac22Jezero>
20.10.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost24OFK Titograd>
20.10.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197013Sutjeska>
20.10.2018.
13:30
Stadion SolilaIgalo23Zeta>
20.10.2018.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj35Otrant-Olympic>
21.10.2018.
11:00
Gradski stadionRudar10Mornar>
12. koloIzvještaj
26.10.2018.
13:30
Gradski stadionOFK Berane50Petrovac>
27.10.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd00Lovćen>
27.10.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar02Sutjeska>
27.10.2018.
11:00
Gradski stadionRudar41Bokelj>
27.10.2018.
13:30
Gradski stadionJezero30Budućnost>
27.10.2018.
13:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic17Grbalj>
28.10.2018.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta04Mladost Lj. 1970>
29.10.2018.
11:00
DG arenaIskra80Igalo>
13. koloIzvještaj
03.11.2018.
10:00
DG arenaMladost Lj. 197013Iskra>
03.11.2018.
11:00
Gradski stadionSutjeska21Zeta>
03.11.2018.
11:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac02Otrant-Olympic>
03.11.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost20OFK Berane>
03.11.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen32Jezero>
03.11.2018.
13:30
Stadion SolilaIgalo12OFK Titograd>
03.11.2018.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj25Mornar>
03.11.2018.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Rudar>
14. koloIzvještaj
07.11.2018.
11:00
SRC TopolicaMornar01Zeta>
07.11.2018.
11:00
DG arenaIskra20Sutjeska>
07.11.2018.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd24Mladost Lj. 1970>
07.11.2018.
13:30
Gradski stadionJezero41Igalo>
07.11.2018.
13:30
Gradski stadionOFK Berane11Lovćen>
07.11.2018.
13:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic03Budućnost>
07.11.2018.
13:30
Gradski stadionRudar80Petrovac>
07.11.2018.
13:30
Stadion pod VrmcemBokelj38Grbalj>
15. koloIzvještaj
10.11.2018.
10:00
Stadion LugoviPetrovac70Bokelj>
10.11.2018.
10:00
Gradski stadionSutjeska21OFK Titograd>
10.11.2018.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta08Iskra>
10.11.2018.
11:00
DG arenaMladost Lj. 1970111Jezero>
10.11.2018.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Rudar>
10.11.2018.
13:00
Stadion SolilaIgalo02OFK Berane>
11.11.2018.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen20Otrant-Olympic>
11.11.2018.
13:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Mornar>
IgračTimGolova
1Vlado Gajić Iskra24
2Marko Vujačić Mladost Lješkopolje 197021
3Matija Lambulić Zeta19
4Neđeljko Kovinić Grbalj16
5Lazar Mijović Budućnost14
6Andrija Kolundžić Iskra13
7Jovan Kljajević OFK Titograd13
8Sava Milić OFK Titograd13
9Vuk Striković Budućnost12
10Matija Krivokapić Mladost Lješkopolje 197012
11Miloš Milović Sutjeska12
12Ognjen Bakić Grbalj11
13Aldin Mušović Jezero11
14Muslija Juković OFK Berane10
15Danilo Radović Petrovac10
16Vuk Dapčević Budućnost9
17Nikola Janjić Sutjeska9
18Dejan Perović Grbalj8
19Marko Bojović Sutjeska8
20Dejan Bušković Bokelj7
21Đorđe Stešević Grbalj7
22Risto Vujović Lovćen7
23Damjan Mugoša Mladost Lješkopolje 19707
24David Radević Bokelj6
25Bogdan Korać Rudar6
26Jovan Milić Sutjeska6
27Vasilije Čavor Bokelj5
28Nikola Pavlićević Mladost Lješkopolje 19705
29Ajlan Hajdarović Mornar5
30Eldin Mekić Mornar5
31Marko Krstonijević Rudar5
32Jovan Dašić Budućnost4
33Luka Krkeljić Budućnost4
34Petar Vuković Budućnost4
35Dino Đukić Mladost4
36Ljubomir Pejović Mladost Lješkopolje 19704
37Miloš Obadović OFK Berane4
38Dušan Vuković OFK Berane4
39Edin Ficiq Otrant-Olympic4
40Kenan Tafić Otrant-Olympic4
41Lazar Darmanović Petrovac4
42Petar Đelošević Petrovac4
43Jakša Bajčetić Rudar4
44Kristijan Ernec Rudar4
45Miloš Goranović Igalo3
46Nikola Vujnović Igalo3
47Andrijan Avduljaj Iskra3
48Petar Tadić Iskra3
49Andrej Bajović Mladost Lješkopolje 19703
50Enes Habibović Mladost Lješkopolje 19703
51Čedomir Vujačić Mornar3
52Đorđe Magdelinić OFK Berane3
53Menal Malezić OFK Berane3
54Aleksandar Žarković OFK Berane3
55Luka Mihaljević OFK Titograd3
56Elvin Marisenović Otrant-Olympic3
57Željko Lješković Sutjeska3
58Dušan Vuković Sutjeska3
59Lazar Žižić Sutjeska3
60Danijel Bečić Zeta3
61Petar Sklender Bokelj2
62Balša Burić Budućnost2
63Balša Tošković Budućnost2
64Vasilije Vučinić Budućnost2
65Borivoje Tujković Grbalj2
66Stefan Dajević Igalo2
67Vasilije Rističević Igalo2
68Vasilije Vasiljević Igalo2
69Aleksa Džuver Iskra2
70Nemanja Perović Iskra2
71Veliša Radulović Iskra2
72Miodrag Đukić Jezero2
73Vladan Kaluđerović Lovćen2
74Filip Tmušić Lovćen2
75Vuko Vicković Lovćen2
76Petar Zuber Lovćen2
77Boško Ljumović Mladost2
78Marko Raičević Mladost2
79Martin Đukanović Mladost Lješkopolje 19702
80Luka Đurašković Mornar2
81Filip Femić Mornar2
82Anes Sinanović Mornar2
83Savo Stojanović Mornar2
84Bogdan Jošanović Petrovac2
85Ervin Ciguljin Rudar2
86Aleksa Golubović Rudar2
87Igor Pajović Sutjeska2
88Nikola Bjelobrković Zeta2
89Ognjen Đinović Zeta2
90Vaso Peličić Zeta2
91Đorđe Tripunović Zeta2
92Vasilije Jakovljević Bokelj1
93Komnen Kankaraš Bokelj1
94Toni Katelan Bokelj1
95Filip Krivokapić Bokelj1
96Đorđe Vukajlović Bokelj1
97Luka Bojić Budućnost1
98Mario Gjolaj Budućnost1
99Milan Vukotić Budućnost1
100Nikola Vukotić Budućnost1
101Vuk Ćosić Grbalj1
102Nikola Pajović Grbalj1
103Ljubomir Tučević Grbalj1
104Uroš Kovačević Igalo1
105Matija Lazović Igalo1
106Stefan Perović Igalo1
107Milić Bogićević Iskra1
108Goran Bubanja Iskra1
109Filip Jadžić Iskra1
110Borko Tomašević Iskra1
111Nikola Cvijović Jezero1
112Anil Julević Jezero1
113Muamer Kojić Jezero1
114Mihailo Nedić Jezero1
115Endi Ulaj Jezero1
116Mašan Kaluđerović Lovćen1
117Filip Miljenović Lovćen1
118Nikola Miljenović Lovćen1
119Nemanja Popović Mladost1
120Viktor Roganović Mladost1
121Spasoje Šćepanović Mladost1
122Emir Spahić Mladost1
123Ilija Živanović Mladost1
124Damir Adrović Mladost Lješkopolje 19701
125Trifun Radenović Mladost Lješkopolje 19701
126Ognjen Šćekić Mladost Lješkopolje 19701
127Danis Karastanović Mornar1
128Danilo Vukić Mornar1
129Goran Aković OFK Berane1
130Jovan Janković OFK Berane1
131Andrija Marsenić OFK Berane1
132Filip Vujović OFK Berane1
133Gentijan Dasharami Otrant-Olympic1
134Erion Gjekoviq Otrant-Olympic1
135Arnes Lolović Otrant-Olympic1
136Nikoll Lukić Otrant-Olympic1
137Endrit Sefa Otrant-Olympic1
138Ognjen Drašković Petrovac1
139Balša Janković Petrovac1
140Miloš Miročević Petrovac1
141Milan Konatar Rudar1
142Faris Šljuka Rudar1
143Milivoje Terzić Rudar1
144Aleksandar Đukanović Sutjeska1
145Nikola Đurković Sutjeska1
146Miloš Korać Sutjeska1
147Matija Popović Sutjeska1
148Aleksandar Krstović Zeta1
149Jovan Vujačić Zeta1
150Nikola Vukčević Zeta1

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1512215311+4238
2.Budućnost (-2)1512125713+4435
3.Sutjeska1511135114+3734
4.OFK Berane1510323111+2033
5.Grbalj1510145030+2031
6.Mladost Lj. 1970159066323+4027
7.OFK Titograd157354229+1324
8.Zeta157173330+322
9.Mornar156272326-320
10.Lovćen156271943-2420
11.Rudar155192627-116
12.Igalo1531111542-2710
13.Jezero1531112057-3710
14.Otrant-Olympic1531111662-4610
15.Bokelj1530122571-469
16.Petrovac (-2)1522112156-356

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra1512215311+4238
2.Budućnost (-2)1512125713+4435
3.Sutjeska1511135114+3734
4.OFK Berane1510323111+2033
5.Grbalj1510145030+2031
6.Mladost Lj. 1970159066323+4027
7.OFK Titograd157354229+1324
8.Zeta157173330+322
9.Mornar156272326-320
10.Lovćen156271943-2420
11.Rudar155192627-116
12.Igalo1531111542-2710
13.Jezero1531112057-3710
14.Otrant-Olympic1531111662-4610
15.Bokelj1530122571-469
16.Petrovac (-2)1522112156-356